Aktuāli

Iespēja izmēģināt jauno Citrix NetScaler SDX-18500

BIT ir iegādājies un saviem klientiem piedāvā izmēģināt Citrix NetScaler SDX-18500.


Iespēja izmēģināt HP 3Par StoreServ 7200!

BIT saviem klientiem piedāvā unikālu iespēju izmēģināt jaunās paaudzes Hewlett-Packard disku masīvu HP 3Par StoreServ 7200.

Network monitoring
 
Citrix XenServer
Citrix Partneris
Apkalpošanas plāni
BIT klientu seminārs

Seminārā tiks apskatītas tādas pašlaik aktuālas tēmas kā – rezervētu BackUp sistēmu veidošana izmantojot HP D2D iekārtas, augstas pieejamības datu un disaster recovery risinājumi, CITRIX virtuālo desktopu un aplikācijas piegādes risinājumi, šifrēšana ar PGP, centralizēts lietotāju monitorings ar SpectorSoft, nestrukturizēto failu centralizēts pārvaldības risinājums ar Varonis, kā arī tīkla trafika kontrole ar Clusterpoint NTSS.

Semināru vadīs speciālisti no Hewlett-Packard, Citrix, HeadTechnology un Clusterpoint.

Visu semināru laiku uz vietas būs iespējams iepazīties ar  HP LeftHand P4300 storage, kā arī iepazīties un apskatīt Citrix XenServer serveru virtualizācijas risinājumu.

Semināra noslēgumā apmeklētājiem būs iespēja izjust olimpisko gaisotni sacenšoties kērlinga spēlē un, protams, nepametot ledu – iestiprināties.

Kad: 2010. gada 4. martā

Kur: Rīgas Kērlinga Halle (Biķernieku iela 121h, Rīga)

Sīkākai informācijai par pasākumu sazināties ar tirdzniecības departamentu.

         
 

24/02/2010
 
Meklēšana
HP Privileģētais Partneris
 

 

ISO 9001:2008

Kompānijas BIT vadības sistēma ir atbilstoša vadības sistēmu standarta ISO 9001:2008 prasībām. Sertifikācijas joma: serveru, datu glabāšanas sistēmu, datoru un programmatūras tirdzniecība, instalēšana, uzturēšana un apkalpošana

2009 Copyright © Baltic Information Technology