Aizvadīts BIT “Tehnoloģiju ceturtdiena” pasākums 2017-09-19

Šī gada 12. oktobrī notika ikgadējais BIT klientu pasākums “Tehnoloģiju ceturtdiena”.

SIA “Baltijas Informācijas Tehnoloģijas” organizētais IT risinājumu pasākums kopā pulcēja vairāk kā 90 nozares speciālistus. Pasākuma dalībnieki varēja uzzināt vairāk par HPE, Zabbix, Citrix un Microsoft kompāniju jaunumiem – kopumā tika piedāvātas 10 dažādas prezentācijas par tādām tēmām kā HPE ProLiant Gen10, Micrososft Hybrid infrastucture, Citrix NetScaler-SD-WAN, HPE SimpliVity un HPE Nimble. Turklāt, tās bija tikai dažas no piedāvātājām prezentāciju tēmām.

HP pārstāvji dalībniekus iepazīstināja ar datoru un drukas iekārtu jaunumiem. Pamatojoties uz matemātiskiem izmaksu aprēķiniem, dalībnieki saņēma padomus, kas turpmāk palīdzēs pieņemt pareizo lēmumu, kad jāizdara izvēle starp tintes vai lāzeru drukas tehnoloģijām. Dalībniekiem bija iespēja uzzināt vairāk arī par PageWide-series A3 un atjaunotajiem Laserjet M600 printeru sērijas modeļiem, kā arī bija iespējams izmēģināt HP mobilo printeri. Tāpat pasākumā bija iespējams apskatīt jaunāko HP datortehniku – HP Elitebook sērijas modeļus ar jauno dizainu un logo. Vēl klātienē bija iespējams apskatīt arī HPE servertehniku – jauno HPE Proliant DL380 Gen10 un, protams, arī datu masīvu – HPE 3PAR.

BIT “Tehnoloģiju ceturtdiena” pasākumā ikviens varēja gūt gan jaunas zināšanas, gan iepazīt  IT nozares speciālistus un IT ražotāju pārstāvjus. Pilna pasākuma programma:

BIT-TC-agenda-web

Ja arī Jūs vēlaties nākotnē apmeklēt BIT organizētos pasākumus, lūdzu sazinieties ar mūsu mārketinga speciālisti Ievu, rakstot e-pastu uz ieva@bit.lv vai zvanot +371 67819984.

 

uz augšu Atpakaļ