BIT Tehnoloģiju ceturtdienas pasākuma apskats. 2017-04-28

Ceturtdien, 2017. gada 20. aprīlī, notika ikgadējais BIT klientu pasākums “Tehnoloģiju ceturtdiena”. Pasākums kopumā pulcēja vairāk kā 80 IT nozares profesionāļus.

Pasākuma dienas programmā tika piedāvātas vairāk kā 10 dažādas prezentācijas sadarbībā ar tādiem ražotājiem kā HP, HPE, Citrix, Microsoft, Veeam Software un Zabbix. Pasākuma dalībniekiem bija iespēja uzzināt vairāk par HPE 3PAR un jaunajiem Simplivity produktiem, Citrix Cloud un Citrix Workspace Environment Management, Hibrīdrisinājumu tehnoloģijām un ne tikai, jo tās bija tikai dažas no plānotajām prezentāciju tēmām. Paralēli norisinājās divas prezentāciju sesijas.

Pasākuma ietvaros bija iespējams apskatīt arī jaunākos HP biznesa klases modeļus un iepazīstieties ar HP izcilāko veikumu HP EliteBook x360 1060 G2. Tas ir dators ar 360 grādu daudzpusību un 5 iespējamiem lietošanas veidiem. Vēl drošāks, viegli konfigurējams, plāns un ar izturīgu metāla korpusu, tas būs lieliski piemērots jebkurai situācijai, lai arī kurp Jūs dotos.

Pasākumu atklāja BIT vadītājs Harijs Gals, iepazīstinot pasākuma dalībniekus ar dienas programmu. Pasākuma atklāšanas runa tika vadīta braukājot uz hoverboarda, kuru ikviens pasākuma dalībnieks varēja izmēģināt pasākuma vakara daļā. Arī uzņēmuma darbinieki iesaistījās pasākuma un vadīja prezentācijas. BIT IT atbalsta dienesta speciālists Agris Biezais vadīja prezentāciju par ClearPass, bet BIT IT sistēmu inženieris Pauls Lasmanis prezentēja Citrix Workspace Environment Management.

BIT Tehnoloģiju ceturtdiena – tas ir IT risinājumu pasākums, kas sapulcē kopā IT nozares pārstāvjus. Neatņemama pasākuma sastāvdaļas ir patīkama atmosfēra, sarunas, laba kompānija un labi pavadīts laiks. Neformālā gaisotnē ir iespējams aprunāties arī ar vadošo IT ražotāju pārstāvjiem, uzdot jautājumus un saņemt atbildes. Paldies visiem, kuri ņēma dalību pasākumā un uz tikšanos nākamajā Baltijas Informācijas tehnoloģijas “Tehnoloģiju ceturtdiena” pasākumā jau šī gada rudenī! 

Bildes no pasākuma:

 

uz augšu Atpakaļ