Esi mobils! BIT piedāvā bezvadu interneta (WI-FI) nomas pakalpojumu. 2017-04-19

Piedāvājam jaunu pakalpojumu tirgū – augstas klases bezvadu interneta (WI-FI) nomas un uzturēšanas pakalpojumu. Ātri, ērti, vienkārši!

Jūsu ieguvumi, izvēloties bezvadu interneta (WI-FI) nomas pakalpojumu:

 • Ietaupiet laiku!
  Mēs izveidosim tīkla pārklājumu, balstoties uz Klienta vēlmēm – darbinieku tīkls, sanāksmes telpas, viesu internets.
 • Nekādu problēmu ar wi-fi signālu!
  Optimizēta sadarbību ar gala ierīcēm, veicot sinhronizētu pārslēgšanos uz visstiprāko “hotspot” un nodrošinot maksimālu datu plūsmu uz konkrētu vietu. Mēs veiksim iekārtu izvietojuma plānošanu.
 • Labākā vadošo ražotāju tehnika!
  Pakalpojums tiek nodrošināts izmantojot tehniku, ko piedāvā viens no vadošajiem ražotājiem – HPE Aruba.
 • Pieejams visur!
  Bezvadu internets strādās arī ar signāliem piesātinātā vidē, pateicoties lieliskajai HPE Aruba funkcionālītei signāls vienmēr būs stabils.
 • Problēmu risināšana!
  Nodrošināsim iekārtu konfigurāciju, uzturēšanu un atbalstu ikdienā pie nepieciešamības.
 • Datu analīze.
  Nodrošināsim datu analīze. Tā ir informācija par cilvēku iekārtām, kuras bijušas Jūsu WiFi tīkla zonā. Datu analīzes rīks atspoguļo uztverto informāciju un apkopo to. Lieliski piemērota noliktavām, pārtikas veikaliem un uzņēmumiem, kur ir darbinieku un klientu kustības plūsma, ko nepieciešams analizēt.

Izmēģini un pārliecinies pats! Esam izveidojuši demo poligonu, kur iespējams izmēģināt un pārbaudīt bezvadu interneta – wi-fi risinājuma pakalpojumu. Viss, kas nepieciešams ir gala ierīce ar WI-FI pieslēgumu.

Ja Jums ir radusies interese par pakalpojumi, ir kādi jautājumi vai neskaidrības, lūdzam sazināties ar Baltijas Informācijas Tehnoloģijas pārdošanas speciālistiem pa tālruni (+371 67819977) vai e-pastu (sales@bit.lv).

 

uz augšu Atpakaļ