HPE Aruba: Gartnera Maģiskā Kvadranta atzītais līderis vadu un bezvadu LAN piekļuves infrastruktūrā 2018-02-26

aruba-webGartner Inc. (Gartner Inc.) skatījums uz esošo tirgu ir fokusēts uz ražotāja spēju paredzēt un integrēt mainīgās tehnoloģijas vai esošo pieeju kā tiks nodrošinātas gala lietotāju vajadzības nākotnē. Līdz 2022. gadam, vairāk kā 60% IT uzņēmumu izmantos piekļuves slāņa tīkla automatizāciju, esošo 5% vietā.

Gartner Inc. definē vadu un bezvadu LAN piekļuves infrastruktūras tirgu kā tirgu, sastāvošu no ražotājiem, kuri piegādā vadu un bezvadu tīklu aparatūru un programmatūru, kas ļauj ierīcēm pieslēgties uzņēmuma lokālajam tīklam vai bezvadu tīklam. Šīs ierīces var būt portatīvie datori, viedtālruņi, planšetes kā arī citas mobilās viedierīces, tīklā savienota biroja tehnika, sensori un citas fiksētas vai mobilas ierīces, kas sazinās caur ar komutatora portu vai uzņēmuma infrastruktūras bezvadu piekļuves punktu. Šis apskats neaptver vadu un bezvadu piekļuves tīklu infrastruktūru sabiedriskās vietās, mazajos birojos/mājas birojos, komerciālos un industriālos apstākļos vai point-to-point risinājumos.

Uzņēmumu vadu un bezvadu lokālo tīklu komponentes ietver:

 • Programmnodrošinājums – tīkla pakalpojumu aplikācijas, kas atrodas mākonī vai izvietotas fiziskā vai virtuālā ierīcē.
 • Aparatūra – fiziskie tīkla elementi, tostarp:
  • Bezvadu piekļuves punkti;
  • Tīkla komutatori;
  • Kontrolieri, ja nepieciešams.

Ražotāji apkalpo uzņēmumus, izmantojot trīs atšķirīgas pieejas:

 • Ražotājs nodrošina pats savas vadu un bezvadu infrastruktūras komponentes, tīkla lietojumprogrammas un pakalpojumus. Kā piemērus var minēt Cisco, Hewlett Packard Enterprise (HPE) Aruba, Extreme Networks un Huawei.
 • Ražotājs galvenokārt nodrošina konkrētu savienojuma iespēju – vadu vai bezvadu komponentes. Šie ražotāji bieži vien fokusējas uz risinājumiem, mākoņpkalpojumu pārvaldību galvenokārt bezvadu LAN (WLAN) vai vertikālo tirgu – piemēram, mazumtirdzniecību vai veselības aprūpi. Kā piemērus var minēt Aerohive, Mist Systems un Mojo Networks.
 • Ražotājs izmanto stratēģisko partneri, lai nodrošinātu dažus no visām pilnīgas piekļuves risinājumam nepieciešamajām aparatūras vai programmatūras sastāvdaļām. Šie ražotāji izmanto atšķirīgu funkcionalitāti tīkla aplikācijās, kas paredzētas apvienotajam risinājumam. Kā piemērus var minēt Dell un Juniper Networks.

Gartner Inc. Maģiskais Kvadrants

aruba

Avots: Gartner (October 2017)

 

uz augšu Atpakaļ