Zelta balvas ieguvējs “BEST OF VMWORLD 2018” 2019-03-28

nakivoBackup programmatūra nodrošina biznesa datu aizsardzību, kopējot datus no serveriem, datu bāzēm, galddatoriem, klēpjdatoriem un citām ierīcēm, pasargājot uzņēmumu no datu zuduma , ja lietotāja kļūda, bojāti faili vai tehnikas kļūda padara uzņēmuma kritiskos datus nepieejamus vai bojā tos.

NAKIVO ir samērā jauns produkts, kas parādījās tirgū tikai 2012. gadā un jau sastāda nopietnu konkurenci vienam no tirgus līderiem – Veeam. Izvēloties NAKIVO, Jūs iegūsiet Enterprise līmeņa funkcionalitāti, administratoriem intuitīvi saprotamu pārvaldības interfeisu, bet tajā pašā laikā pieejamu cenu katram uzņēmumam virtuālo mašīnu rezerves kopiju veidošanā.

NAKIVO ietaupa laiku, naudu un disku masīva vietu!

NAKIVO Backup & Replication nodrošina visaptverošu aizsardzību Jūsu virtualizācijas platformai (VMware, Hyper-V, EC2), un tā ir uz attēlu balstīta, lietojumprogrammām atbilstoša dublēšanas un replikācijas sistēma, kas garantē lielākus dublēšanas ātrumus ar tīkla paātrinājumu, tikai unikālu datu bloku saglabāšanu un efektīvu uzglabāšanas vietas izmantošanu ar deduplikāciju un saspiešanu tehnoloģiju palīdzību. Tā gandrīz tūlītēja bojājuma seku novēršana un automatizēta dublēšana uz mākoni vai serveri, vienkārša saskarne un priekšrocības instalācijām uz NAS padara to par pārliecinošu, pieejamu, kā arī pilnībā aprīkotu rezerves risinājumu. maziem vai vidējiem uzņēmumiem tas var būt ieguvums, ņemot vērā par zemām cenām pieejamās NAS sistēmas kā rezerves kopiju glabātavu, gan arī pašu dublēšanas servera licences cenu.

Ja negribat pārmaksāt par datu rezerves kopēšanas programmatūru un jūsu virtuālajā infrastruktūrā dominē Microsoft produkti, NAKIVO Backup & Replication var kļūt par lielisku risinājumu.

Vairāk informācijas NAKIVO mājas lapā https://www.nakivo.com/

Lai uzzinātu par savu speciālo piedāvājumu NAKIVO risinājumam, lūdzam sazinieties ar BIT pārdošanas speciālistiem rakstot uz sales@bit.lv .

 

uz augšu Atpakaļ