Dators ar 360 grādu daudzpusību – HP EliteBook x360 2017-05-11

Iepazīstieties ar HP izcilāko veikumu – jauno HP EliteBook x360. Tas ir dators ar 360 grādu daudzpusību un 5 iespējamiem lietošanas veidiem. Vēl drošāks, viegli konfigurējams, plāns un ar izturīgu metāla korpusu. HP EliteBook x360 būs lieliski piemērots jebkurai situācijai, lai arī kurp Jūs dotos. 

HP ir parūpējies arī par drošību un piedāvā vispilnīgāko drošības risinājumus tirgū. Pieslēgšanos datoram iespējams veikt gan ar tādām standarta metodēm kā paroli, Smart Card Readers, gan ir iespējams izmantot arī jaunākās tehnoloģijas, piemēram, Infra Red Camera sejas atpazīšanu, pirkstu nospiedumu sensoru. Kā arī datoram iespējams pieslēgties izmantojot HP WorkWise aplikāciju –  lietotājs var piekļūt savam datoram vienkārši pietuvinot viedtālruni tuvāk HP EliteBook X360.

HP EliteBook x36o Jūs pārsteigs ar augstākajām klases tehnoloģijām un modernu izskatu – tas ir viegls,  plāns un sver tikai 1.28 kg. Pateicoties HP izstrādātājām uzticamajām baterijām, datora baterijas lietošanas laiks var sasniegt līdz pat 15 stundas. Turklāt, lai uzlādētu pusi no baterijas akumulatora Jums būs nepieciešamas tikai 30 minūtes.

Jaunais HP EliteBook x360 būs piemērots ikvienam, kas vēlas vieglu, jaudīgu datoru un vēlas portatīvo datoru, planšetdatoru un tableti apvienot vienā ierīcē.

Uzziniet vairāk par produktu un tā tehnisko specifikāciju šeit. Iesakām noskatīties arī video:

Ja Jums ir kādi jautājumi par produktu vai vēlaties to iegādāties, lūdzu sazinieties ar mūsu pārdošanas komandu, rakstot uz sales@bit.lv vai zvanot +371 67819977

 

uz augšu Atpakaļ