HP EliteBook 840 G5 un Lenovo T480 2018-07-03

HP 840 G5 vai Lenovo T480 – kuru izvēlēties ikdienas lietošanai?

HP 840 G5 un Lenovo T480 ir biznesa klases portatīvie datori, kas veidoti, lai atbilstu visām lietotāja prasībām. Tie ir viegli, jaudīgi, ar plašu portu klāstu, droši, ar ilgu baterijas noturību un ideāli piemēroti ikdienas lietošanai. Datoriem atšķiras dizains, bet citādi tie ir gandrīz identiski. Tādēļ rodas jautājums, kuru tad izvēlēties? Apskatīsim galvenās atšķirības, kas varētu likt izvēlēties vienu vai otru modeli.

hp-elitebook840g5Dizains

Runājot par dizainu, viedokļi atšķiras un katrs izvēlēsies to, kas vairāk patīk. HP EliteBook ir ieturēts modernā stilā un piesaistīs cilvēkus, kam ir svarīgi kā dators izskatās vizuāli. Noapaļoti stūri, neitrāls sudraba tonis, efektīvs krāsu salikums – HP EliteBook iederēsies jebkurā darba vidē. Tas būs dators, kuru ar lepnumu varēs nolikt uz galda sapulcē.

Lenovo datoram viennozīmīgi ir ieturēts tā sauktais “darba zirga” dizains. Cilvēkiem, kam ir bijusi pieredze ar Lenovo, noteikti varētu teikt, ka tas ir klasisks. Lietišķi melns un lieku uzmanību nepiesaistošs. T480 bonuss ir kursorsviru klaviatūras vidū, kas ir viens no iemesliem, kāpēc lietotāji izvēlas šo ražotāju. Salīdzinot ar Elitebook 840, Lenovo T480  klaviatūra ir ērtāka ikdienas lietošanai.

Veiktspēja

Veiktspējas ziņā ir grūti salīdzināt, kas ar ko ir labāks, jo salīdzinot specifikācijas gan HP, gan Lenovo ir gandrīz identiski. Abiem datoriem ir astotās paaudzes I5 un I7 Intel procesori, kas beidzot ikdienas lietotāja konfigurācijā ir ar četriem fiziskiem kodoliem. 8 vai 16 GB operatīvā atmiņa, kā arī SSD 256 GB vai 512 GB – abos datoros ir pieejams viss, kas nepieciešams mūsdienīgam portatīvajam datoram. Protams, ir iespējams veikt dažādus performances testus un salīdzināt abas ierīces, bet būsim godīgi, tam nav nozīmes. Ja ikdienas darbs ir saistīts ar dokumentiem un interneta pārlūkošanu, tad abi būs vienlīdz labi.

lenovoSīkumi, kas ir svarīgi

Lielākās atšķirības starp 840 G5 un T480 ir tieši niansēs. Piemēram, HP dators būs vieglāks, ar spilgtāku ekrānu. Tam ir NFC atbalsts, labāka skaņas sistēma un iespēja pievienot iekšējo viedo karšu lasītāju. Savukārt Lenovo datoram būs nedaudz ilgāks baterijas laiks un iespēja tukšo bateriju nomainīt pret uzlādētu neizslēdzot datoru, ja esat ceļā. T480 modelim būs mazāk iepriekš instalēto aplikāciju, tādejādi padarot Windows nedaudz “tīrāku”. Turklāt tam ir web kameras aizbīdnis, kas it kā ir sīkums, bet ir cilvēki, kam tas ir ļoti svarīgi.

Secinājumi

Salīdzinot abus modeļus nav konkrēta viedokļa, kurš ir labāks vai sliktāks. Ir divi lieliski portatīvie datori, kas atšķiras viens no otra. Ir lietas, kas ir labākas HP un ir lietas, kas izceļ Lenovo. Ja ir jāizdara izvēle par labu vienam no šiem mēs iesakām salīdzināt tieši sīkumus, kas ir vairāk nepieciešams un kas nav. Kā arī viens no svarīgākajiem faktoriem pēc kā izvēlēties datoru ir dizains. Šajā gadījumā 840 G5 un T480 ir tik ļoti dažādi, ka šī izvēle būs katram individuāli pēc savas gaumes.

Ja Jums ir kādi jautājumi par produktu vai vēlaties to iegādāties, lūdzu sazinieties ar mūsu pārdošanas komandu, rakstot uz sales@bit.lv vai zvanot +371 67819977.

Iesakām noskatīties video par abiem produktiem.

 

uz augšu Atpakaļ