HPE Nimble disku masīvs – vairāk datu, mazākas izmaksas. 2018-11-20

Kādu laiku atpakaļ disku masīvu tirgū ievests jauns produkts HPE Nimble un kopā ar to arī jaunā kļūdu atpazīšanas sistēma. HPE Nimble ir ekosistēma, kura spēj iepriekš paredzami noteikt kļūdas fiziskas ierīces stāvoklī un ir pārvaldāma caur WEB-pārlūku. HPE Nimble sistēmā ietilpst programatūras nodrošinājums Nimble InfoSight, kurš nodrošina statistikas apkopojumu no visām HPE Nimble ierīcēm pasaulē. Bieži sanāk, ka atrast problēmu sistēmā “virtuālā mašīna -> serveris -> datu glabāšana” ir grūti, it īpaši, ja visi šie produkti ir no dažādiem ražotajiem. Ja atbalsts nāk no dažādiem ražotajiem, gandrīz, nav iespējams ātrs risinājums. HPE Nimble sistēmas rīks InfoSight dod iespēju operatīvi atrast problēmu un rīkoties. InfoSight,  darbojas tādējādi, ka NimbleOS savāc daudz informācijas no fiziskiem avotiem un dažādiem sensoriem, tad dati tiek nosūtīti uz HPE mākoni, kur tie tiek apstrādāti jau ar mākslīgā intelekta palīdzību un salīdzināti ar citiem līdzīgiem risinājumiem. Tādā veidā sistēma pati automātiski var novērst potenciālās problēmas. Tāpat arī HPE inženieri var proaktīvi, vēl pirms lietotāja reakcijas novērst sistēmas dīkstāves un nodrošināt sistēmas darbības nepārtrauktību. Tiek vākti un analizēti tikai dažādi metrikas dati. Tas nozīmē, ka klienta dati paliek neaiztikti un tie vēljoprojām ir drošībā, pieejami, apstrādājami utt.

Priekš datu apstrādes HPE Nimble izmanto CPU resursus, kas dod lielāku IOPS (input/output operations per second) resursu. Ka arī izmanto asinhrono un sinhrono deduplikāciju. Viens no finansiāliem ieguvumiem ar HPE Nimble Storage ir tas, ka var mainīt kontrolierus nemainot šasiju, kā tas ir piemēram 3PAR sistēmā. HPE Nimble Storage iedalās divās sistēmās un dažādos modeļos atkarīgi no vajadzīga datu apstrādes ātruma – All Flash un Hybrid risinājumi. Galvenā starpība starp sistēmām ir diskos, kuri tiek izmantoti. All Flash sistēma izmanto tikai SSD diskus un dod lielāku IOPS (input/output operations per second) skaitu. Hybrid sistēmā izmanto gan SSD, gan HDD, tai pat laikā saglabājot ļoti augstu IOPS rādītāju.

hpe-nimble

Ieguvumi no HPE Nimble Storage izmantošanas:

  • HPE Nimble Storage – ar deduplikācijas palīdzību var samazināt datu kapacitāti līdz 5x
  • HPE Nimble Storage – māk paredzēt sistēmas kļūdas un tās preventīvi novērst 86% gadījumu
  • HPE Nimble Storage – var veidot privāto mākoni, jo ātrums ar kuru strādā sistēma to ļauj
  • HPE Nimble Storage – kā flash datu glabātuve paredz 99,9999% pieejamību

Ja Jums ir kādi jautājumi par produktu vai vēlaties to iegādāties, lūdzu sazinieties ar mūsu pārdošanas komandu, rakstot uz sales@bit.lv vai zvanot +371 67819977.

Uzziniet vairāk par produktu šeit: https://www.hpe.com/us/en/storage/nimble.html

 

 

uz augšu Atpakaļ