Piedāvājam augstas klases bezvadu interneta (WI-FI) nomas un uzturēšanas pakalpojumu. Ātri, ērti, vienkārši!

Jūsu ieguvumi, izvēloties nomas pakalpojumu:

  • Ietaupiet laiku! Mēs izveidosim tīkla pārklājumu, balstoties uz Klienta vēlmēm – darbinieku tīkls, sanāksmes telpas, viesu internets.
  • Nekādu problēmu ar WI-FI signālu! Optimizēta sadarbību ar gala ierīcēm, veicot sinhronizētu pārslēgšanos uz visstiprāko “hotspot” un nodrošinot maksimālu datu plūsmu uz konkrētu vietu. Mēs veiksim iekārtu izvietojuma plānošanu.
  • Labākā vadošo ražotāju tehnika! Pakalpojums tiek nodrošināts izmantojot tehniku, ko piedāvā viens no vadošajiem ražotājiem – HPE Aruba.
  • Pieejams visur! Bezvadu internets strādās arī ar signāliem piesātinātā vidē, pateicoties lieliskajai HPE Aruba funkcionālītei signāls vienmēr būs stabils.
  • Problēmu risināšana! Nodrošināsim iekārtu konfigurāciju, uzturēšanu un atbalstu ikdienā pēc nepieciešamības.
  • Datu analīze. Nodrošināsim datu analīzi. Tā ir informācija par iekārtām, kuras bijušas Jūsu WiFi tīkla zonā. Datu analīzes rīks atspoguļo uztverto informāciju un apkopo to. Lieliski piemērota noliktavām, pārtikas veikaliem un uzņēmumiem, kur ir darbinieku un klientu kustības plūsma, ko nepieciešams analizēt.

Izmēģini un pārliecinies pats!

Esam izveidojuši demo poligonu, kur iespējams izmēģināt un pārbaudīt bezvadu interneta – wi-fi risinājuma pakalpojumu. Viss, kas nepieciešams ir gala ierīce ar WI-FI pieslēgumu.

Nomas produkti un pakalpojumi

Pakalpojuma nosaukums Nomas maksa mēnesī
WIFIaaS Aruba AP (ar bāzes uzstādīšanu un apkalpošanu) mēnesī 19 EUR
Presence Analytics online atskaites mēnesī 5 EUR
Pieslēguma kabeļu instalācija Pēc vienošanās
Wi-fi signāla līmeņa kartes sagatavošana Bezmaksas

Lietotāju plūsmas atsekošanas risinājums 

Analytics online atskaites dati sniegs Jums iespēju sekot līdzi cilvēku plūsmai un analizēt iegūtos datus, lai ieguldītu līdzekļus stratēģijās, kas nes vislielāko peļņu. Piemēram, Tirdzniecības nozare – uzziniet kā notiek cilvēku plūsma tirdzniecības vietā, analizējiet datus un sasniedziet vēl labākus pārdošanas rezultātus. Analytics online atskaite nodrošina:

  • Pilnu informācija par datu plūsmām Jūsu tīklā – piešķiriet augstāku prioritāti svarīgam aplikācijām un bloķējiet nedrošas timekļa vietnes;
  • Profesionālu viesu tīklu – personalizējams viesu tīkla mājaslapas dizains, vairākas lietotāju autorizācijas opcijas, sesijas ilguma un datu pārraides apjoma kontrole.

pa1

pa2

Ja Jums ir radusies interese par pakalpojumu, ir kādi jautājumi vai neskaidrības, lūdzam sazināties ar Baltijas Informācijas Tehnoloģijas pārdošanas speciālistiem pa tālruni (+371 67819977) vai e-pastu (sales@bit.lv).

 

atpakaļ uz augšu