Baltijas Informācijas Tehnoloģijas SIA ir viens no vecākajiem Latvijas tirgus dalībniekiem, kas dibināts 1992. gadā. Mēs specializējamies IT infrastruktūras ieviešanā un apkalpošanā. Mūsu klienti ir uzņēmumi un valsts institūcijas.

Vīzija – IT nemitīga attīstība ir stūrakmens valsts, tātad arī mūsu pašu izaugsmei.

Misija – nodrošināt mūsu pasūtītāju IT infrastruktūru izcilā līmenī, kas ļauj tam vieglāk un efektīvāk vadīt savus biznesa procesus.

Mēs rūpējamies par saviem darbiniekiem, lai tie būtu gudrākie savā jomā. Ik gadu ieguldām 50 tūkst. EUR ārējās apmācībās kvalifikācijas paaugstināšanai. Mūsu servisa komandā strādā lielāko infrastruktūras elementu ražotāju sertificētie speciālisti, kopumā ~100 dažādiem sertifikātiem. Vairākiem mūsu ekspertiem ir augstākā iespējamā līmeņa sertifikācija no Microsoft (MCSE Solutions Expert), Hewlett-Packard (MASE – Master ASE Certification), Citrix (CCE – Citrix Certified Expert Virtualization).

Standarti un sertifikāti

Mēs esam sertificēti saskaņā ar ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 un ISO 27001:2013 pasaules līmeņa standartiem, kuri aptver visas uzņēmuma darbības sfēras – serveru, datu glabāšanas sistēmu, datoru un programmnodrošinājuma tirdzniecību, instalēšanu, uzturēšanu un apkalpošanu.

Mums ir piešķirts Industriālās drošības sertifikāts, kas apliecina uzņēmējsabiedrības uzticamību un spēju nodrošināt informācijas aizsardzību, kā arī dod tiesības pretendēt uz pasūtījumiem, kas satur konfidenciālu un slepenu informāciju.

Esam ieviesuši Fizisko personu datu apstrādes sistēmu, kas nodrošina godprātīgu, likumīgu un atbilstošu informācijas un datu ieguvi, apstrādi un glabāšanu.

 SZ 14001_color_lin SZ 9001_color_lin SZ 27001_color_lin

 

atpakaļ uz augšu