Citrix Citrix NetScaler

Lai nodrošinātu lietojumprogrammu pieejamību, paaugstinātu aplikāciju ātrdarbību un palielinātu iekārtu veiktspēju, Baltijas Informācijas Tehnoloģijas piedāvā Citrix NetScaler.

Citrix NetScaler ir web aplikāciju piegādes risinājums, kas ļauj samazināt serveru un tīkla iekārtu skaitu, serveru noslodzi un ievērojami uzlabot lietojumprogrammu ātrdarbību un drošību. Vienmērīga lietojumprogrammu un serveru slodzes sadale ļauj būtiski samazināt web aplikāciju un iekārtu kopējās izmaksas ikvienā IT infrastruktūrā. NetScaler ir multifunkcionāls risinājums, kas ir piemērots jebkuram uzņēmumam, neatkarīgi no tā darbības sfēras – gan lielām korporācijām, gan arī mazākiem uzņēmumiem, kuriem ir svarīgi vienmēr būt pieejamiem.

NetScaler piedāvā vairākas platformas, gan fiziskas, gan arī virtuālas, atbilstoši konkrētajām vajadzībām – SDX, VPX, MPX. VPX ir virtuāla ierīce, kas ļauj optimizēt web aplikāciju noslodzi, tādējādi palielinot to pieejamību un veiktspēju, savukārt, MPX fiziska ierīce, kas ir paredzēta, lai optimizētu iekārtu darbību. SDX ir augstas veiktspējas, uz iekārtu balstīts risinājums, kas nodrošina nozares vadošo tīmekļa aplikāciju piegādi un slodzes izlīdzināšanu, kā arī nodrošina pilnu pakalpojumu struktūru, kas aptver uzņēmuma datu centru un mākoņa infrastruktūras, lai aplikācijas un mākoņpakalpojumi strādātu līdz pat piecām reizēm ātrāk. Tā ļauj konsolidēt vairākas neatkarīgi pārvaldāmas ierīces vienā iekārtā (vienā SDX ierīcē ir iespējams izvietot līdz pat 40 neatkarīgām NetScaler instancēm).

Citrix TriScale tehnoloģija ļauj klientiem paplašināties ar NetScaler risinājumu trīs dažādos veidos atkarībā no klientu vajadzībām, ar „Scale up” opciju palielinot veiktspēju līdz piecām reizēm, kad vien tas ir nepieciešams, ar „Scale out” pievienot līdz pat 32 NetScaler ierīcēm, un ar „Scale in” darbināt līdz pat 40 instancēm vienā platformā.

 

atpakaļ uz augšu