Serveri

Serveri

Serveri ir viena no svarīgākajām IT infrastruktūras sastāvdaļām gan lielās korporācijās, gan arī mazos uzņēmumos. Uzņēmumiem attīstoties, arvien pieaug nepieciešamība pēc vienotas IT infrastruktūras, lai visas tajā esošās iekārtas būtu vienā sistēmā. Par būtiskākajām serveru funkcijām tiek minētas:

  • Iespēja glabāt uzņēmuma datus pašā uzņēmumā, tādējādi paaugstinot datu drošību;
  • Iespēja veidot datu rezerves kopijas (centralizēti, kā arī atsevišķu lietotāju dokumentiem);
  • Aizsargāt datorus, kuri atrodas uzņēmumā vai organizācijā, uzstādot papildus iestatījumus ugunsmūrim, kā arī veikt centralizētu iekārtu pārvaldību izmantojot dažādus rīkus.
  • Centralizēta aplikāciju, atjauninājumu, lietotāju profilu, printeru un citu komponentu pārvaldība;
  • Iespēja droši izmantot attālināto pieslēgšanos darba videi no jebkuras vietas.

Centralizēta datu glabāšana un apmaiņa, augstāka drošība, iespēja droši strādāt attālināti, kā arī iespēja veidot vienotas uzņēmuma datu rezerves kopijas, ir tikai dažas no priekšrocībām, kas ir pieejamas, ja IT infrastruktūrā tiek iekļauts serveris.

Tomēr izvēloties serveri, ir būtiski definēt, kādām vajadzībām tas tiks izmantots. Balsoties uz vairāk kā 20 gadus ilgu pieredzi, „Baltijas Informācijas Tehnoloģijas” sadarbojas ar Hewlett-Packard un IBM, lai nodrošinātu klientiem konsultācijas un plašāko izvēli, un atrastu atbilstošāko serveri konkrētajām vajadzībām.

Mūsu piedāvājuma klāstā ietilpst serveri, kas ir paredzēti gan nelielām organizācijām, gan lielām korporācijām, sākot ar miniatūrajiem MicroServer, kas pilda WEB serveru funkciju vai arī paredzēti maziem uzņēmumiem ar nelielu lietotāju skaitu, līdz pat milzīgiem „mainframe” tipa serveriem liela apjoma informācijas apstrādāšanai, lielās organizācijās.

„Baltijas Informācijas Tehnoloģijas” piedāvā industrijas standarta x86 serverus uz Intel un AMD platformas, kas ir optimizēti darbam ar Windows, Linux, XenServer un VMware vidēm. Piedāvājumu klāstā ietilpst tādi serveri kā: HP Proliant MicroServer, HP Proliant ML (Tower) serveri, HP Proliant Scalable system, HP Moonshot.

Lielākiem uzņēmumiem piedāvājam augstas veiktspējas serverus, bāzētus uz IA-64 arhitektūras Itanium procesoriem, kas paredzēti darbam ar HP-UX, Linux, Windows un OpenVMS operētājsistēmām. Piedāvājumu klāstā ietilpst tādi serveri kā: HP Blade system, HP Proliant DL rack mount serveri.

Baltijas Informācijas Tehnoloģijas piedāvājumā ietilpst arī IBM serveri:

IBM system x (xSeries) Industrijas standarta serveri uz Intel un AMD platformas. Plaša formas faktora izvēle (Tower, Rack un Blade). Optimizēti darbam ar Windows, Linux, XenServer un VMWare vidēm. IBM Power systems (pSeries un iSeries) serveri. pSeries un iSeries serveri ir augstas veiktspējas RISC serveri, kas ir bāzēti uz IBM Power procesoriem. i/OS integrē datu bāžu augstu drošību, Web servisus, tīklošanas un glabāšanas pārvaldības iespējas. Šie serveri ir paredzēti darbam ar IBM AIX, i/OS un Linux operētājsistēmām.

 

 

atpakaļ uz augšu