Serviss

SERVISS

SIA „Baltijas Informācijas Tehnoloģijas” servisa centrs ir sertificēts Kvalitātes vadības sistēmā LVS EN ISO 9001:2008. Sertifikācijas joma: serveru, datu glabāšanas sistēmu, datoru un programmnodrošinājuma tirdzniecība, instalēšana, uzturēšana un apkalpošana. Ilgus gadus sadarbojoties ar Hewlett-Packard, esam arī autorizēts HP Servisa centrs.

Klientu atbalstu mūsu servisā nodrošina augsti kvalificēti un sertificēti speciālisti, ar daudzu gadu pieredzi. Tomēr neskatoties uz šo pieredzi, regulāri organizējam apmācības, lai celtu darbinieku kvalifikāciju, atbilstoši tehnoloģiskajām inovācijām no lielāko datortehnikas produktu ražotājiem (Microsoft, HP, IBM, Citrix, Redhat u.c.).

Piedāvājam šādus servisa pakalpojumus:

HP Service Center

HP Servisa centrs small

No 1992. gada līdz 2002. gadam Baltijas Informācijas Tehnoloģijas nodrošināja servisa pakalpojumus kā autorizēts Compaq Computers Europe servisa partneris. 2002. gadā, apvienojoties Compaq Computers un Hewlett-Packard (HP), BIT kļūst par autorizētu HP servisa centru. 2015. gadā HP oficiāli sadalījās divos uzņēmumos – Hewlett-Packard (HP Inc.) un Hewlett-Packard Enterprise (HPE). Kompānija HP Inc. attīsta un ražo aparatūras, piemēram, monitorus, personāldatorus, planšetdatorus, printerus u.c. Savukārt kompānija HPE  attīsta, ražo un nodrošina servisu serveriem, datu glabāšanas risinājumiem un tīkla aparatūrai, kā arī nodarbojas ar pakalpojumu sniegšanu. Ražotāja autorizētu speciālistu vadībā, mēs nodrošinām HP Inc, HPE garantijas apkalpošanu,  pēcgarantijas apkalpošanu, profesionālos servisus, rezerves daļu pārdošanu.

Lasīt vairāk

Tehnikas ražotāja un piegādātāja garantijas

Tehnikas garantija small

Baltijas Informācijas Tehnoloģijas visām piegādātajām precēm un risinājumiem nodrošina to standarta ražotāju sniegto garantiju. Tomēr bieži vien ar saviem patstāvīgajiem klientiem vai projektu gadījumos BIT nodrošina papildus augstāka līmeņa servisus, lai nodrošinātu ātrāku servisa līmeni. Tas ietver gan ātrākus reakcijas laikus uz pieteiktajiem bojājumiem, gan ātrākus preču salabošanas vai aizvietošanas laikus. Lasīt vairāk

Klientu atbalsta dienests

Atbalsta dienests small

SIA Baltijas Informācijas Tehnoloģijas piedāvā klientiem IT sistēmu darbības uzturēšanas ārpakalpojumu, uzņemoties atbildību par sistēmu darbības nodrošināšanu. Klientiem tiek piedāvāti dažādi pakalpojuma nosacījumi, dodot iespēju izvēlēties vispieņemamāko servisa līmeni – sākot ar vienkāršu tehnikas remontu, līdz pat garantētai sistēmu darba spēju atjaunošanai avāriju gadījumā. Lasīt vairāk

 

atpakaļ uz augšu