Pārvaldītie drukas pakalpojumi (MPS)

Drukāšana ir būtiska funkcija gan lielajiem, gan mazajiem uzņēmumiem, kur katrs izvēlas sev ērtāku drukas pārvaldības modeli. Izvēlētā pieeja ietekmē izmaksas, efektivitāti ka arī atbildības līmeni par tehniku un risinājuma darbspēju kopumā.

HP pārvaldītie drukas pakalpojumi ļauj lietotājiem drukāt un digitalizēt informāciju no praktiski jebkuras ierīces jebkurā vietā, neapdraudot Jūsu organizācijas drošību.

HP MPS ir visaptverošs risinājums kas ietver gan drukas iekārtu, gan programmatūras piegādi kā arī izejmateriālu menedžmentu, garantijas saistību izpildi un piegādātas tehnikas apkalpošanas / uzturēšanas servisu / darbus. Tā pamatideja ir nodrošināt vienotu, vienmēr pieejamu pakalpojumu, kas palielina darbības efektivitāti, samazina izmaksas un ļauj IT komandai koncentrēties un ieguldīt laiku un spēku uzņēmumam svarīgākos projektos.

Mūsu pieredze ar plašu klientu loku ļauj mums sniegt pakalpojumus praktiski jebkura lieluma organizācijām - sākot no lielām organizācijām beidzot ar uzņēmumiem kuru rīcībā ir tikai viena iekārta.