Citrix XenServer 6.1 – Jaunās iespējas

Citrix XenServer 6.1 – Jaunās iespējas

Citrix Xenserver ir lielisks korporatīvo risinājumu hipervīzors (hypervisor), kurš kļūst arvien labāks ar katru jaunu versiju un jaunā versija XenServer 6.1 nav izņēmums. Citrix ir veikuši lielas izmaiņas, lai jūs varētu efektīvāk un bez liekām piepūlēm kontrolēt jūsu virtualizācijas risinājumus.

HP iepazīstina ar jauniem serveriem

HP iepazīstina ar jauniem serveriem

HP iepazīstina ar jauniem serveriem mazajiem un vidējiem uzņēmumiem. HP 11.06.2013. paziņoja par jauniem HP Proliant serveriem, kas palīdzēs maziem un vidējiem uzņēmumiem (small and midsized businesses - SMB) paātrināt biznesa rezultātus vienkāršojot IT infrastruktūras ieviešanu, pārvaldību un uzturēšanu.

Mobilo iekārtu pārvaldības risinājums – Citrix XenMobile

Mobilo iekārtu pārvaldības risinājums – Citrix XenMobile

Arvien vairāk uzņēmumu un organizāciju saskaras ar drošības problēmām, ko rada arvien pieaugošā tendence lietot dažādas mobilās iekārtas (planšetes, mobilie telefoni u.c.) darba pienākumu izpildei un piekļūstot korporatīvajām aplikācijām no šīm iekārtām.

HP serveris Tildes Jumim

HP serveris Tildes Jumim

Vai Jūsu grāmatvedības dati atrodas uz drošas tehnikas? Ikdienā mūsu datori mēdz sabojāties tā, ka tajā noglabāto informāciju ir sarežģīti, dārgi vai pat vispār nav iespējams atgūt. Vai Jums ir vairāki darbinieki, kas regulāri izmanto grāmatvedības datu bāzes un ir nepieciešams, lai tās būtu pieejamas nepārtraukti, katram darbiniekam?

Iespēja izmēģināt Citrix NetScaler SDX-18500

Iespēja izmēģināt Citrix NetScaler SDX-18500

BIT ir iegādājies un saviem klientiem piedāvā izmēģināt Citrix NetScaler SDX-18500. Citrix NetScalet SDX ir augstas veiktspējas uz hardware balstīts risinājums, kurš nodrošina nozares vadošo timekļa aplikāciju piegādi un slodzes līdzsvarošanu, kā arī nodrošina pilnu pakalpojumu struktūru, kas aptver uzņēmuma datu centru un mākoņu infrastruktūras, lai aplikācijas un mākoņpakalpojumi strādātu līdz pat 5 reizes ātrāk.