HP Store Virtual 4000

HP Store Virtual 4000

2012. gada decembrī HP paziņoja par jauniem modeļiem disku masīvu HP P4000 Lefthand klāstā. Jaunais nosaukums - HP StoreVirtual 4000. HP StoreVirtual 4000 ir viens no populārākajiem disku masīvu virtualizācijas projektiem.

Vai Jūs jau esiet veikuši pāreju uz Jauno Tildes Jumi?

Vai Jūs jau esiet veikuši pāreju uz Jauno Tildes Jumi?

Jau vairāk kā 2 mēnešus tirgū ir iznākusi Tildes Jumis jaunā versija, kas šajā gadījumā piedāvā ne tikai jauninājumus atbilstoši aktuālajai likumdošanai, bet arī papildus funkcionalitāti ar rīku joslu ērtākam un efektīvākām darbam.

HP SL4540/5 sērijas serveri big data apstrādei

HP SL4540/5 sērijas serveri big data apstrādei

Hewlett-Packard nesen laida klajā SL454x sērijas serverus, kas ir labāk piemēroti big data apstrādes vajadzībām. Ar terminu big data bieži vien tiek saprasts ar vien straujāk augušais informācijas apjoms, kas tiek glabāts datu centros visā pasaulē, tomēr šie dati var būt ļoti atšķirīgi, vieniem tie var būt video faili vai bildes, otriem Hadoop klāsteris.

HP: EVA nav mirusi!

HP: EVA nav mirusi!

HP apliecina, ka nesenie iespaidīgie paziņojumi par jaunajiem HP disku masīvu produktiem nenozīmē, ka HP atteiksies no plaši pazīstamā HP EVA disku masīvu produktu attīstīšanas un uzturēšanas. „HP Discovery 2012” pasākuma laikā no 4 līdz 6 decembrim Frankfurtē tika paziņots par jauno HP 3PAR disku masīvu klāstu, kuri tika pasniegti kā „revolūcija” disku masīvu nozarē.