HP Care Pack pārskats

HP Care Pack pārskats

Ja klientiem nepieciešams papildus garantijas serviss vai nepieciešams pagarināt garantiju aprīkojumam, kuram garantija ir beigusies, tad klients var iegadāties HP Care Pack. Diezgan bieži BIT saskaras ar klientu jautājumiem par to, kas slēpjas zem HP Care Pack nosaukumiem.

Saulains vasaras sākums servisa klientiem!

Saulains vasaras sākums servisa klientiem!

SIA BIT kā Hewlett-Packard autorizētais servisa centrs vēlas iepriecināt servisa klientus uzsākot saulainu Latvijas vasaru.Katram klientam, kurš 2012. gada jūnijā un jūlijā pieteiks bojājumu biznesa klases Hewlett-Packard iekārtai ar aktivizētu HP garantijas paplašinājuma paketi (HP CarePack) vai iegādāsies HP garantijas paplašinājuma paketi (HP CarePack), mēs esam sarūpējuši nelielu dāvanu saulainam vasaras sākumam.

Jaunie biznesa klases portatīvie datori

Jaunie biznesa klases portatīvie datori

Radīts biznesa lietotājiem, HP EliteBook Folio 9470m Ultrabook portatīvais dators apvieno mūsdienīgu dizainu, patiešām nelielu svaru, kā arī biznesam nepieciešamās funkcijas un izturību.

TrendMicro Affinity partnera statuss

TrendMicro Affinity partnera statuss

SIA Baltijas Informācijas Tehnoloģijas attīstot savu piedāvāto produktu klāstu ir ieguvis ražotāja TrendMicro Affinity Partner statusu, kas ļaus uzņēmumam piegādāt un uzstādīt saviem klientiem TrendMicro piedāvātos produktus un risinājumus informācijas drošības jomā.