Jauna IBM GRID bāzēta datu glabātuve (XIV)

Jauna IBM GRID bāzēta datu glabātuve (XIV)

 IBM jau vairākus mēnešus tirgū piedāvā jaunu uz GRID principiem bāzētu datu glabātuvi. Tā ir jaunākās paaudzes high-end disku glabātuve XIV, kuras arhitektūra nodrošina ļoti augstu veiktspēju, uzticamību un ļoti vienkāršu sistēmas vadāmību un konfigurēšanu.

HP ProLiant G6

HP ProLiant G6

HP ir laidis klajā  jaunākās paaudzes HP ProLiant G6 serverus, kurus izmantojot Jūs iegūsiet augstāku IT infrastruktūras produktivitāti, mazāku laika ieguldījumu tās apkalpošanai un līdz pat divarpus reizes zemāku elektrības patēriņu uz katru serveri.  

BIT pabeidz Citrix projektu

BIT pabeidz Citrix projektu

BIT pabeidz vērienīgu Citrix virtualizācijas projektu Baltijas Informācijas Tehnoloģijas kā autorizētais Citrix pārtneris Latvijā 2009. Gada aprīlī pabeidza vienu no vērienīgākajiem IT infrastruktūras virtualizācijas projektiem Latvijā, kas balstīts uz Citrix XenServer un Citrix XenDesktop platformām.

HP Lefthand P4000

HP Lefthand P4000

Hewlett-Packard kā vadošā IT risinājumu kompānija pasaulē aizvien turpina radīt risinājumu ieročus, efektīvas infrastruktūras izveidošanai. Šoreiz tas ir SAN risinājums, kas paredzēts, lai uzlabotu sniegumu un samazinātu uzglabāšanas izmaksas virtualizācijas  struktūras uzņēmumiem.

Jaunās paaudzes disku masīvs MSA2000

Jaunās paaudzes disku masīvs MSA2000

HP StorageWorks MSA2000   Kompānija Hewlett-Packard nesen ir nākusi klajā ar jaunās paaudzes disku masīvu MSA 2000. HP šo produktu ir izstrādājis priekš SMB uzņēmumiem, kuri vēlas izmantot jaunāko tehnoloģiju funkcionalitāti par labāko cenu, vienkāršojot datu konsolidēšanu, uzlabojot datu drošību un taupot līdzekļus.