Cisco Select Certified Partner statuss

Cisco Select Certified Partner statuss

SIA Baltijas Informācijas Tehnoloģijas pilnveidojot un uzlabojot sadarbību ar ražotājiem, kā arī uzlabojot personāla zināšanu un prasmju līmeni 2010. gada 22. janvārī ieguva Cisco Select Certified Partner statusu, kas ļaus uzņēmumam būt konkurētspējīgākam un piedāvāt labākus risinājumus dažādu tīkla risinājumu projektu ietvaros.

Ietaupīt uz IT ir vienkārši (1.daļa)

Ietaupīt uz IT ir vienkārši (1.daļa)

Ja ir nepieciešams paveikt vairāk izmantojot mazāk resursus, turpmāk tiks doti dažādi padomi, kā ietaupīt organizācijas līdzekļus tajā pašā laikā modernizējot IT infrastruktūru. Ekonomiskās lejupslīdes laikā, viens no svarīgajiem jautājumiem ir materiālo un darbības izmaksu samazināšana.

Jauna IBM GRID bāzēta datu glabātuve (XIV)

Jauna IBM GRID bāzēta datu glabātuve (XIV)

 IBM jau vairākus mēnešus tirgū piedāvā jaunu uz GRID principiem bāzētu datu glabātuvi. Tā ir jaunākās paaudzes high-end disku glabātuve XIV, kuras arhitektūra nodrošina ļoti augstu veiktspēju, uzticamību un ļoti vienkāršu sistēmas vadāmību un konfigurēšanu.

HP ProLiant G6

HP ProLiant G6

HP ir laidis klajā  jaunākās paaudzes HP ProLiant G6 serverus, kurus izmantojot Jūs iegūsiet augstāku IT infrastruktūras produktivitāti, mazāku laika ieguldījumu tās apkalpošanai un līdz pat divarpus reizes zemāku elektrības patēriņu uz katru serveri.