BIT pabeidz Citrix projektu

BIT pabeidz Citrix projektu

BIT pabeidz vērienīgu Citrix virtualizācijas projektu Baltijas Informācijas Tehnoloģijas kā autorizētais Citrix pārtneris Latvijā 2009. Gada aprīlī pabeidza vienu no vērienīgākajiem IT infrastruktūras virtualizācijas projektiem Latvijā, kas balstīts uz Citrix XenServer un Citrix XenDesktop platformām.

HP Lefthand P4000

HP Lefthand P4000

Hewlett-Packard kā vadošā IT risinājumu kompānija pasaulē aizvien turpina radīt risinājumu ieročus, efektīvas infrastruktūras izveidošanai. Šoreiz tas ir SAN risinājums, kas paredzēts, lai uzlabotu sniegumu un samazinātu uzglabāšanas izmaksas virtualizācijas  struktūras uzņēmumiem.

Jaunās paaudzes disku masīvs MSA2000

Jaunās paaudzes disku masīvs MSA2000

HP StorageWorks MSA2000   Kompānija Hewlett-Packard nesen ir nākusi klajā ar jaunās paaudzes disku masīvu MSA 2000. HP šo produktu ir izstrādājis priekš SMB uzņēmumiem, kuri vēlas izmantot jaunāko tehnoloģiju funkcionalitāti par labāko cenu, vienkāršojot datu konsolidēšanu, uzlabojot datu drošību un taupot līdzekļus.

IBM laiž klajā pasaulē ātrāko mikroprocesoru

IBM laiž klajā pasaulē ātrāko mikroprocesoru

Pēc piecu gadu ilga izpētes un izstrādes darba IBM ir laidis klajā ātrāko mikroprocesoru pasaulē un īpaši jaudīgu IBM System p570 serveri, kas izceļ un papildina jaunā mikroprocesora lieliskās īpašības.